Zapytanie ofertowe

Realizując Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”), informujemy iż:
 
Składając Zapytanie ofertowe zgadzacie się Państwo na przetwarzanie przez Wytwórnię Urządzeń Chłodniczych „PZL-Dębica” S.A. Państwa danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu lub i innych przekazanych przez Państwa dokumentach, w celu związanym z przygotowaniem wyceny.
 
Administratorem danych osobowych jest Wytwórnia Urządzeń Chłodniczych „PZL-Dębica” S.A. z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Metalowców 25. W przypadku wyrażenia zgody Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z przygotowaniem wyceny, a także z przesłaniem odpowiedzi na złożone zapytanie ofertowe. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu.
Państwa dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom upoważnionym jedynie na podstawie przepisów prawa.
 
Wyrażona przez Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdej chwili odwołana. Jeśli nie chcecie Państwo, aby dane osobowe były przetwarzane w celu przygotowania wyceny i/lub w celu przesłania informacji o aktualnej ofercie bądź nowych produktach i usługach związanych z zakresem działalności naszej firmy, prosimy o skierowanie swojego zgłoszenia na adres mailowy wuch@pzl-debica.com.pl lub na adres firmy: Wytwórnia Urządzeń Chłodniczych „PZL-Dębica” S.A. ul. Metalowców 25, 39-200 Dębica

Ta strona korzysta z cookies OK, rozumiem Więcej informacji